21.11.2019

Студенти УжНУ вшанували річницю початку Революції Гідності

У четвер, 21 листопада, студенти Ужгородського національного університету вшанували 6 річницю початку Революції Гідності покладанням квітів до пам'ятника борцям за волю України. Революційні події, викликані спротивом проти відходу політичного керівництва країни від законодавчо закріпленого курсу на Європейську інтеграцію стали визначальними у новітній історії України в ХХІ столітті. В Революції Гідності взяли активну участь чимало студентів, працівників Ужгородського національного університету.

Про значення Революції Гідності для сучасної України розповідають студенти УжНУ.

Студентка 1 курсу магістратури, факультет суспільних наук, Юлія Райчинець:

«Революція Гідності - це визначний крок в напрямку розвитку української національної єдності. Ніщо так не зближує народ як спільне «за» та «проти». Ця революція знову показала, що український народ є вольовим, незламним та єдиним».

Студентка 4 курсу факультету міжнародних економічних відносин Катерина Путрашик:

«Важливо пам’ятати ці дні в історії, оскільки вони були переломними для нашої держави. Якщо б люди в 2013-2014 роках не наважилися на цей крок, невідомо в якій ситуації ми б тепер опинилися. Саме тому важливо поважати все, що було зроблено для нашого майбутнього і бути вдячним тим, хто до цього доклався».

Студент 2 курсу математичного факультету  Станіслав Гутлебет:

«Ми повинні пам’ятати наших героїв, які віддали задля свободи найцінніше! Ми повинні ними гордитися, ніколи не забувати, зробити так, щоб про події Революції Гідності пам’ятали наші діти. Це був переломний момент для країни, дуже важливий!»