Новини

30.11.2016
1036

Студенти УжНУ взяли участь в Генеральній асамблеї асоціації студентського самоврядування

Студенти УжНУ взяли участь в Генеральній асамблеї асоціації студентського самоврядування

У вівторок, 29 листопада, у Київському національному університеті імені Т.Г. Шевченка відбулась Х Генеральна асамблея Української асоціації студентського самоврядування.

Делегатами від Ужгородського національного університету стали  студент юридичного факультету Олександр Лошак та студент факультету інформаційних технологій, заступник голови студентської ради Антоній Барзак. Асоціація студентського самоврядування – одна з найбільших організацій, яка займається розвитком вищих навчальних закладів усієї України.  На цьому з’їзді було розглянуто низку важливих питань, серед яких результати внутрішньої фінансової перевірки УАСС, розгляд законопроекту 5130 (щодо зміни стипендіальної системи), обговорення ситуації стосовно органів студентського самоврядування Харківського національного університету радіоелектроніки, Національного авіаційного університету та Одеського національного університету. Також  було обрано нового очільника асоціації та затверджено виконавчі органи.

Окрім обговорення важливих проблем присутні студенти мали змогу поспілкуватись із директором департаменту Міністерства молоді та спорту Іриною Беляєвою та заступником Міністра освіти і науки Романом Гребою.

 

За інформацією О.Лошака

Категорії: