Студенти Факультету суспільних наук відвідали туристичну пам'ятку України
У суботу студенти Факультету суспільних наук їздили у Чорноголову, де відвідали туристичну пам'ятку України - Блакитну лагуну
Ця поїздка була організована задля того, щоб студенти змогли більше поспілкуватися один з одним, а також дізнатися більше про дива нашого краю.
Незважаючи на те, що до Блакитної Лагуни потрібно йти 30 хвилин по лісу - це було того варте. Від побаченого перейняло дух, наскільки в нас красива природа.
Як зазначила Каріна Павкевич, студентка 1 курсу спеціальності Публічне управління та адміністрування: "Дорога була цікавою та сповненою емоцій. Звичайно всі були раді бачити один одного, спілкуватись, співати пісні та веселитись".
За інф. студ.активу ФСН






