Новини

17.06.2022
131

Слава освіченій нації: солдат на "відмінно" захистив диплом бакалавра журналістики з передової

Слава освіченій нації: солдат на "відмінно" захистив диплом бакалавра журналістики з передової

В Ужгородському національному університеті студент кафедри журналістики захищав свій диплом «бакалавра» - з фронту. Ігор Рижак – п’ятикурсник і військовослужбовець 128 гірсько-штурмової закарпатської бригади написав роботу на початку року. Саме в цей час повернувся додому з першої війни. А 24 лютого знову пішов на фронт. Разом із своїм батьком. Але плани закінчити університет не змінив. З окопів тиждень тому в режимі «онлайн» склав на «відмінно» державний екзамен, а тепер захистив і дипломний проєкт. 

Найемоційнішим моментом захисту стала зустріч з молодшим братом та мамою – їх викладачі запросили на публічний захист в стіни університету та дали можливість поспілкуватися онлайн.  

Мама студента Катерина Рижак зі сльозами на очах розказала, що відчула себе щасливою та гордою за свого сина і такий приємний сюрприз.  «Я рада можливості зустрітися із сином ойнлайн. Зазвичай з Ігорем я спілкуюсь телефоном. Якщо не може зателефонувати, то пише мені. Слава Богу, ще не було такого дня, щоб він мені не писав. Мені головне, що я його почула, а тут ще й побачила", – розповіла Катерина Рижак.

16-ти річний брат Ігоря Даниїл каже: "Він справді добре підготувався. У таких умовах і так підготуватися. Це приклад для кожного: хтось лежить на дивані, хтось ховається, нехай подивляться на нього і зрозуміють, що він там, а ти тут сидиш і нічого не робиш, або не можеш так само підготуватися, хоча в тебе умови набагато кращі. Просто треба подивитися і задуматися, що ти хочеш бачити у своєму майбутньому. Я пишаюсь своїм братом. Він крутий!"

«Зараз війна триває за незалежність в окопах, потім продовжимо воювати в інформаційному просторі. Загалом, освічена людина – залог міцної держави в майбутньому»,  –  резюмував Ігор Рижак.   

Державна екзаменаційна комісія була одностайна - «відмінно» за захист. Та взяла слово з воїна: Ігор Рижак після перемоги має не лише особисто прийти й отримати диплом бакалавра журналістики, а й продовжити навчання в магістратурі. 

Ми пишаємось тобою, наш захисник! Ми віримо в Перемогу і Збройні Сили! Слава героям і слава Україні!

Відео із захисту – тут: https://suspilne.media/250867-student-uznu-igor-rizak-zahistiv-diplomnu-robotu-z-peredovoi/?fbclid=IwAR2T9tfrOsHkI98HVPjBxr6tvgCptVAGACefhC4kXa4BijCMOPjDkWM4_fw 

 

За інформацією кафедри журналістики

 

Категорії: