24.02.2023

Студенти юрфаку УжНУ взяли участь в засіданні Цивілістичного форуму для початківців

Започаткований минулого року Цивілістичний форум для початківців продовжується!

20 лютого відбулося перше засідання у цьому році. Долучилося понад 90 учасників, у тому числі студенти юридичного факультету УжНУ, а також студенти Київського національного інституту права.

Цивілістичний форум для початківців започаткувала віце-президентка Національної академії правових наук України, професорка, докторка юридичних наук Наталія Кузнєцова.

Студенти мали змогу почути про процес рекодифікації Цивільного кодексу, про роботу над його оновленням, а також на зміни, що нас оцікують у регулюванні цивільних відносин.

Дякуємо Наталії Семенівні за створену платформу для дискусійного наукового міжвузівського спілкування!