Новини

13.12.2022
113

Студенти-юристи взяли участь у заходах, присвячених протидії домашньому насильству

Студенти-юристи взяли участь у заходах, присвячених протидії домашньому насильству

Студенти І та ІІ курсу юридичного факультету УжНУ за спеціальностями "Право" та "Правоохоронна діяльність" взяли участь у заходах, присвячених протидії домашньому насильству,  які нещодавно відбулися в Ужгородській міській раді.

Зокрема, вони провели імпровізаційне засідання Координаційної ради з питань сім'ї, ґендерної рівності, демографічного розвитку, запобігання та протидії домашньому насильству і протидії торгівлі людьми, – повідомила прес-служба Ужгородської міськради.

Кожен учасник представляв певний суб’єкт соціальної роботи та намагався вирішити питання надання комплексної допомоги особам, які постраждали від домашнього насильства та/або насильства за ознакою статі. До заходу долучилися керівники та працівники управління освіти, управління охорони здоровʼя та цивільного захисту населення міськради, Служби у справах дітей, департаменту соціальної політики, сектору протидії домашнього насильства Ужгородського районного управління поліції ГУНП в Закарпатській області, а також Ужгородського місцевого центру з надання безоплатної вторинної правової допомоги.

Студенти мали можливість познайомитися із повноваженнями Координаційної ради, функціональними обов’язками суб'єктів, а також з керівниками цих суб'єктів, які виконували роль наставників і допомагали учасникам розібратися з імпровізованими ситуаціями.

 

Категорії: