13.01.2020

Розлуцьку Г.М. затверджено експертом із акредитації освітніх програм.

Національне агентство із забезпечення якості вищої освіти затвердило кандидатуру професора кафедри загальної педагогіки та педагогіки вищої школи факультету суспільних наук ДВНЗ «Ужгородський національний університет» доктора педагогічних наук наук, доцента Г.М. Розлуцької експертом із акредитації освітніх програм із спеціальностей: 011. «Освітні, педагогічні науки», 013. «Початкова освіта» (від 23.12.2019).

На сьогодні Галина Миколаївна оцінює професійну компетентність, учасників сертифікації педагогічних працівників для Державної служби якості освіти України (Постанова Кабінету Міністрів України «Про затвердження Положення про сертифікацію педагогічних працівників» № 1190 від 27.12.2018 р.)

З цієї нагоди вітаємо Галину Миколаївну та бажаємо успіхів в реалізації державної політики у сфері забезпечення якості вищої освіти в Україні!