Новини

01.07.2019
1514

Ректор УжНУ зустрівся із студентами-медиками щодо іспиту IFOM

Ректор УжНУ зустрівся із студентами-медиками щодо іспиту IFOM

У понеділок, 1 липня, за ініціативи ректора УжНУ Володимира Смоланки відбулася зустріч із студентами-медиками, які здають екзамен IFOM. Цьогоріч в Україні студенти-медики здаватимуть екзаменаційне випробовування вперше.  Міжнародний іспит з основ медицини (IFOM - InternationalFoundations of Medicine)  студенти 3 курсу спеціальності “Медицина” складатимуть 1-3 липня, він є обов’язковою складовою Єдиного державного кваліфікаційного іспиту.

«У студентів є цілий ряд зауважень, сумнівів щодо цього екзамену. Побоювання полягало в тому, що деякі питання, які входять в цей іспит, не були передбачені навчальними програмами в українських ВНЗ. Нещодавно я мав зустріч із заступником міністра охорони здоров’я з приводу цього екзамену, для того щоб з «перших вуст» почути позицію міністерства. Відтак, цьогоріч при здачі   іспиту буде поставлено  оптимальний поріг, для того щоб студенти, які здали КРОК, здали успішно  й IFOM» - зазначив Володимир Смоланка.

В минулому році УжНУ отримав лист від МОЗ, за яким   університет має право коригувати свої  навчальні програми.  За оновленими програмами, які приведені у відповідність до стандартів університетів Вишеградської четвірки, студенти-медики навчатимуться вже з 1 вересня цього року.

Здача екзамену IFOM дозволяє оцінити рівень знань студентів згідно західних стандартів освіти,  а також є оцінкою підготовки студентів-медиків в тому чи іншому університеті.

 

Інформаційно-видавничий центр

Категорії: