23.09.2021

Доктор Ремптон провів Q&A лекцію на факультеті післядипломної освіти

Сьогодні на факультет післядипломної освіти завітав професор Марк Ремптон, сімейний лікар, почесний громадянин Ужгорода. Співпраця між факультетом та професором Ремптоном триває вже близько двадцяти років. Будучи одним із основоположників сімейної медицини Закарпаття, він продовжує надавати підтримку розвитку сімейної медицини Закарпаття.

В рамках візиту, доктор Ремптон, разом з працівниками кафедри терапії та сімейної медицини провів лекцію, в ході якої він поділився своїм 40 річним досвідом з лікарями-інтернами загальної практики та сімейної медицини. Було обговорено питання змін первинної ланки в Україні, особливості роботи сімейних лікарів у США, та звісно, питання COVID-19, вакцинації й лікування.

Відповідаючи на питання «Працюючи сімейним лікарем, що Вас надихає?», Марк зазначив, що він черпає натхнення з власної великої сім’ї, яка слугує його підтримкою, джерелом любові та турботи. Це допомагає так само турботливо ставитися до власних пацієнтів, а кожен новий випадок приносить захват, як від нової пригоди.

Окрім цього він озвучив своє життєве кредо: кожен заслуговує на повагу та догляд, без упереджень, не дивлячись на вік, стать, колір шкіри та віросповідання.