01.06.2017

Проект «Navigator» - співпраця консалтингової компанії та економістів

Вже трохи більше двох місяців економічний факультет УжНУ та консалтингова компанія «MyProfi» співпрацюють у рамках проекту «Navigator». За цей час представники компанії провели 4 лекції для студентів 1 і 3 курсів, а також організували ряд воркшопів.

Було сформовано робочу групу з першо- та третьокурсників, які розділилися на дві команди.  Вони отримали спільне завдання по роботі над реальним проектом компанії, й кожна команда розробила власну пропозицію. На останній зустрічі учасники презентували свої напрацювання замовникам, які обрали переможця. Ним стала команда першого курсу! Призи, однак, отримали всі J

Окрім того, керівник компанії «MyProfi» Олександр Загоруйко запросив студентів на роботу на літні канікули. Наразі першокурсники вже проходять співбесіди та домовляються про початок стажування.

Це стало лише початком масштабної співпраці компанії «MyProfi» та економічного факультету, продовження реалізації якої очікується вже з нового навчального року!