12.06.2020

Премія за внесок у розвиток молодіжного руху.

Лауреатів премії Ужгородського міського голови для обдарованої молоді міста визначили напередодні на засіданні конкурсної комісії.

Голова комісії, заступник міського голови Василь Гомонай та начальниця управління у справах культури, молоді та спорту, заступниця голови комісії Ольга Василиндра ознайомили із поданнями, які надійшли від Ужгородського національного університету, Ужгородського інституту культури і мистецтв, Природничо-гуманітарного коледжу УжНУ, Ужгородського музичного коледжу імені Д.З. Задора, Ужгородської дитячої школи мистецтв, Ужгородської дитячої музичної школи №1 ім.П.І.Чайковського.

Участь в обговоренні взяли директор департаменту праці та соціального захисту населення Андрій Біксей, начальниця управління освіти Наталія Мухомедьянова, голова постійної комісії з питань освіти, культури, охорони здоров’я, спорту та соціального захисту населення, міжнародних відносин та туризму Ужгородської міськради Олена Камінська, в.о. директора Закарпатської обласної універсальної наукової бібліотеки імені Федора Потушняка Олена Канюка, диригентка симфонічного оркестру Закарпатської обласної філармонії Вікторія Свалявчик-Цанько.

За результатами обговорень визначили, що премії – 10 тисяч гривень отримають троє студентів, зокрема:
– за внесок у розвиток молодіжного руху – студент ІІ курсу Ужгородського національного університету (спеціальність – публічне управління та адміністрування) - Володимир Попович.

Колектив  і студенти ФСН вітають Володимира Поповича із вагомим здобутком.