Працівники кафедри стоматології дитячого віку провели урок гігієни для учнів перших класів УСЗОШ №1

19 квітня працівники кафедри стоматології дитячого віку разом з лікарями-інтернами першого року навчання під керівництвом завідувача кафедри – доктора медичних наук, професора Клітинської Оксани Василівни –  провели цікавий та пізнавальний урок гігієни для учнів перших класів УСЗОШ І ст. №1 на тему: «Стань справжнім зубним захисником».

Під час даного заходу лікарі-інтерни представляли учням змістовні розповіді про догляд за зубами, у вигляді конкурсів разом з  школярами з’ясували: що є шкідливим, а що корисним для наших зубів, презентували інформативне відео у форматі мультфільму, навчили учнів правильно чистити зуби.

Атмосфера на уроці була надзвичайно теплою, кожен школяр отримав диплом Зубного захисника та збагатився новою необхідною інформацією щодо особистої гігієни за ротовою порожниною.