Новини

28.04.2021
391

Онлайн-дискусія на полях ООН «Chornobyl 35 Years After: Lessons to be Anew»

Онлайн-дискусія на полях ООН  «Chornobyl 35 Years After: Lessons to be Anew»

26 квітня 2021 року студенти-магістри спеціальності «Міжнародні відносини, суспільні комунікації та регіональні студії» разом із завідувачем кафедри МССК доц. Андрейком Віталієм Івановичем, в рамках дисципліни «Україна в міжнародних організаціях» прийняли участь в онлайн-дискусії на полях ООН  «Chornobyl 35 Years After: Lessons to be Anew», присвяченій 35-им роковинам Чорнобильської катастрофи. 

Під час доповідей відомих спікерів (Volodymyr Sheiko, Sergiy Kyslytsya, Olga Bertelsen, Serhii Plokhii) було відзначено, що подолання наслідків Чорнобильської катастрофи стало справжнім прикладом міжнародної солідарності та відзначено важливість перетворення Чорнобиля в екологічно безпечну систему і збереження цього питання на порядку денному світової спільноти.

(Посилання https://www.facebook.com/364154900602122/videos/449082719725549)

 

Категорії: