Психологи закарпатської ДСНС навчали студентів-психологів кафедри військової підготовки УжНУ

11 травня в місті Ужгород психологи Управління ДСНС України у Закарпатській області Любов Чорна та Наталія Ісайчик навчили студентів-психологів кафедри військової підготовки Ужгородського національного університету практичним методам надання першої психологічної допомоги постраждалим від наслідків надзвичайних ситуацій.

Основним завданням зустрічі було поділитися практичним досвідом дій психологів в екстремальних обставинах та розповісти про труднощі, з якими вони стикаються. Психологи ознайомили студентів із можливими реакціями постраждалих у стресових умовах, розповіли та практично продемонстрували методи психологічної допомоги.

На завершення заходу слухачам кафедри надано рекомендації як не впадати у відчай та турбуватися про себе у складних життєвих обставинах.