НА ПЕРШОМУ ЗАСІДАННІ В НОВОМУ НАВЧАЛЬНОМУ РОЦІ ЧЛЕНИ НАУКОВО-МЕТОДИЧНОЇ КОМІСІЇ ОКРЕСЛИЛИ ОСНОВНІ ЗАВДАННЯ НА 2021-2022Н.Р.
У перші дні нового навчального року відбулося засідання науково-методичної комісії факультету суспільних наук ДВНЗ «Ужгородський національний університет».
Згідно порядку денного на засіданні методичної комісії розглянули низку надзвичайно важливих та актуальних питань.
Розпочав засідання декан факультету суспільних наук, професор Остапець Юрій Олександрович, який привітав членів комісії з початком нового навчального року, зазначивши, що 1 вересня – це символ нових перспектив і можливостей і побажав, щоб цей навчальний рік був цікавим, пізнавальним, успішним і плідним!
Принагідно Юрій Олександрович поінформував членів комісії, що, відповідно до положення про організацію освітнього процесу УжНУ, змінено назву методичної комісії факультету на «науково-методична комісія факультету суспільних наук».
Далі присутні члени комісії обговорили «План роботи науково-методичної комісії ФСН на 2021-2022 навчальний рік». План роботи НМК ФСН на 2021-2022 н.р. складено згідно з нормативними документами МОНУ та ДВНЗ «УжНУ»: Закону України «Про вищу освіту», Статуту ДВНЗ «УжНУ», Положення про факультет ДВНЗ «УжНУ», Положення про кафедру ДВНЗ «УжНУ», Положення про деканат ДВНЗ «УжНУ», Положення про організацію освітнього процесу в Державному вищому навчальному закладі «Ужгородський національний університет» та ПОРЯДКУ формування та регламенту роботи науково-методичної комісії факультету суспільних наук від 14 травня 2021 р. (протокол №8 ВР ФСН).
Основою для формування плану слугували: мета (сприяння професійному росту і методичній майстерності педагогічних працівників, впровадження досягнень педагогічної науки і кращого досвіду викладачів факультету суспільних наук та інших закладів вищої освіти в освітній процес), завдання, структура, регламент діяльності НМК, минулорічний план роботи та пропозиції членів комісії.
Відрадно, що цього року до складу комісії буде введений представник із числа студентів. У порівнянні з минулорічною роботою, НМК планує проводити навчально-методичні семінари на факультеті суспільних наук, вивчати та поширювати позитивний педагогічний досвід викладачів факультету, інших структурних підрозділів та закладів вищої освіти, налагоджувати співпрацю із зарубіжними колегами щодо обміну досвідом методичної роботи, залучати студентів до проведення круглих столів, тренінгів та обговорення освітніх програм тощо.
План роботи НМК ФСН на 2021-2022н.р. розглянули, обговорили, уточнили та затвердили.
Згодом члени методичної комісії підтвердили внесені зміни до робочих програм викладачів факультету суспільних наук, розглянули та рекомендували до затвердження методичні розробки викладачів факультету.
Відповідно до кожного пункту порядку денного учасники засідання розглянули і затвердили проєкти рішень та підтримали інші питання навчально-методичної роботи факультету.
За інформацією науково-методичної комісії






