16.06.2022

На останньому перед літніми канікулами засіданні Редакційно-видавничої ради університету затвердили нові видання

На останньому перед літніми канікулами засіданні  Редакційно-видавничої ради університету затвердили нові видання

15 червня відбулося чергове засідання Редакційно-видавничої ради університету, де затвердили нові видання:

• Науковий вісник Ужгородського національного університету. Серія «Психологія». Випуск 3(2022).
  • Науковий вісник Ужгородського національного університету. Серія «Хімія».         № 1(47) 2022 р.
  • Науково-практичний журнал «Україна. Здоров’я нації». №2 (2022).
  • Вісник наукової думки студентів факультету суспільних наук Ужгородського національного університету «Соціально-політичні студії». Випуск 11 (2022).
  • Монографія «Європейська та євроатлантична інтеграція: зовнішньополітичні аспекти 2014-2022 рр.», автори: Віднянський С. В., Артьомов І. В., Тодоров І. Я., Токар П. В.
  •  Монографія «Історико-романтична драматургія Миколи Костомарова», автор: Товт О. О.
  • Монографія «Правові засади транскордонного співробітництва місцевих органів влади України», автор: Фетько Ю. І.
  • Монографія «Архітектоніка ідеології постсоціалістичного розвитку України»,  автори: Ситнік П. К., Ситнік В. П., Дербак А. П.
  • Монографія «Теоретико-методологічні підходи до вивчення суспільно-політичних процесів та інститутів», за заг. ред. Остапця Ю. О., Токаря М. Ю.
  • Хрестоматія «Правове забезпечення оперативно-розшукової діяльності» (за заг. ред. Кузнецова В. В.), укладачі: Сийплокі М. В., Ступник Я. В.
  •  Хрестоматія «Перший проєкт Кримінального кодексу незалежної України      (1992-1998 рр.)» (за заг. ред. Кузнецова В. В.), укладачі: Сийплокі М. В.,     Ступник Я. В., Нестерова І. А.
  •  Навчально-методичний посібник «Ландшафтознавство. Практичний курс», автори: Яворський Б. І., Карабінюк М. М.
  • Підручник «Особливе адміністративне право», за ред. Бернда Візера, Лазура Я. В., Карабін Т. О., Білаша О. В.
  • Навчальний посібник «Короткий довідник з граматики угорської мови для студентів, які вивчають угорську мову як іноземну (для початкового рівня)», автор: Талабірчук О. Ю.
  • Навчальний посібник «Виробнича практика з технологїї лісогосподарського виробництва», автори: Кічура В. П., Кічура А. В.

Усі видання отримали схвальний відгук членів редакційно-видавничої ради та були рекомендовані до друку.

За інформацією

секретаря редакційно-видавничої  ради