Новини

24.06.2020
712

Конкурс інноваційних ідей «Стартап –УжНУ»

Конкурс інноваційних ідей «Стартап –УжНУ»

Весною  2020 року в університеті проходив перший етап  п’ятого ювілейного конкурсу «Cтартап УжНУ – 2020». Головною метою конкурсу є стимулювання підприємницької активності в середовищі студентів і молодих вчених. А також запровадження в університеті інформаційної, організаційної, навчальної та технічної підтримки студентів, аспірантів та молодих вчених, які прагнуть впроваджувати у виробництво інноваційні ідеї з ефективним застосуванням сучасних ІТ-технологій. Участь у конкурсі мали можливість  взяти студенти, аспіранти та молоді вчені до 35 років. 

Другий етап конкурсу, відбірковий, повинен був відбутись у травні 2020 року, де всі учасники мали б змогу представити свої інноваційні  проєкти. Однак  із метою запобігання поширенню на території України гострої респіраторної хвороби COVID-19, спричиненої коронавірусом SARS-CoV-2, з урахуванням епідемічної ситуації в регіоні та рішенням Кабінету Міністрів щодо подовження на всій території України адаптивного карантину до 31 липня 2020 року,  конкурсною комісією було ухвалено рішення про проведення другого етапу конкурсу «Cтартап УжНУ – 2020» у вересні 2020 року. 

Увага! Всі охочі взяти участь у  конкурсі «Cтартап УжНУ – 2020»,  які мають новаторський задум, цікавий проєкт, але не встигли подати заявку на участь, мають шанс  реалізувати свої інноваційні ідеї.  Організатори щорічного конкурсу інноваційних ідей повідомляють про подовження терміну подачі заявок до 11 вересня 2020 року.

 

Прості кроки на шляху до успіху:

  1. Ознайомитися з інформацією про конкурс тут.
  2. Зареєструватися для участі в конкурсі на сайті УжНУ.

Дедлайн – 11 вересня 2020 року.

 

За інформацією науково-дослідної частини

 

Категорії: