На ярмарці вакансій Карпатського інституту підприємництва Університету «Україна» що на Хустщині було презентовано кафедру військової підготовки УжНУ

27.03.2019 викладачи кафедри військової підготовки УжНУ прийняли участь у Ярмарку вакансій для студентської молоді яка відбулась у Карпатському інституті підприємництва Університету «Україна» у м.Хуст. Студентам інституту презентовано умови вступу та навчання на кафедрі, а також роз`яснено  перспективи майбутнього професійного застосування випускників кафедри військової підготовки. Між кафедрою військової підготовки, як структурним підрозділом ДВНЗ УжНУ та керівництвом Карпатського інституту підприємництва Університету «Україна» підписано договір про співпрацю.