Факультет туризму радісно зустрів першокурсників 2020!

Факультет туризму радіснозустрівпершокурсників 2020!

Чудовий осінній сонячний день ще більше підбадьорив першокурсників, які обрали навчання на факультеті туризму та міжнародних комунікацій УжНУ!

Студенти старших курсів факультету радо приймали до себе в сім’ю першокурсників. Із цієї нагоди 15 вересня відбулась святкова лінійка.

Нехай університетнадасть вам віри,

знань міцних, завзяття і наснаги,

а сили духу, розуму і тіла

ми візьмемо від нашої рідної землі.

Всім в день такий не можна не радіти,

не вимовитинашіпочуття!

Вітаємозі святом любідрузі,

хай буде у вас щасливемайбуття!

Ціпрекрасні слова прозвучали з уст старшокурсників.

Серед поважних гостей до урочистостей приєднались – начальник Управління  туризму та курортів Закарпатської ОДА Маріанна Готра та заступник – Любов Когуч, які побажали першокурсникам побільше цікавих подорожей, знань, вмінь і обов’язково стати високопрофесійними фахівцями у сфері послуг. «Ще вчора ви були абітурієнтами, а тепер повноправні члени великої студентської сім’ї. Попереду у вас доросле самостійне життя, нелегкий шлях до здобуття професії. Тож, дозвольте побажати вам стати професіоналами, і щоб професійна честь для вас була найголовнішою у житті. І який би ви фах не обрали, залишайтесь завжди чесними, добрими, порядними людьми». Також гості цінними подарунками нагородили кращих студентів, які успішно склали ЗНО – Гаврилешко Андрій 1 курс спеціальність «Туризм» та Федоренко Ольга 1 курс спеціальність «Готельно-ресторанна справа».

Також студентство вітали заступники декана –Ульяна Ханас,  Марія Кашка, Ганна Машіка, Руслана Жовтані, Роман Корсак та академнаставники Вікторія Данилюк та Вікторія Січак: «Сьогодні для вас пере горнеться ще одна сторінка вашого життя, не передбачуваного, але прекрасного. І головною справою для вас сьогодні є навчання, а це нелегка справа. То ж будьте сильними, терпеливими і сумлінними».

Цікаво і несподівано для студентів прозвучала ПРИСЯГА ПЕРШОКУРСНИКА:

У цю пам’ятну годину вступу до великої сім’ї студентства нашої незалежної України я – студент І-го курсу Ужгородського національного університету перед моїми однокурсниками, викладачами і батьками урочисто клянусь:

Гідно нести ім’я студента факультету туризму та міжнародних комунікацій

Клянусь!

Клянусь постійно удосконалювати свої знання та вміння і передавати їх наступним поколінням.

Клянусь!

Наполегливо й сумлінно вчитися.

Клянусь!

Формувати в собі глибокі професійні якості.

Клянусь!

Збагачувати інтелектуальний, творчий і культурний потенціал університету, шанувати і примножувати його славні традиції.

Клянусь!

Розвивати в собі національну самосвідомість і самоповагу, продовжуючи кращі традиції української інтелігенції, віддати на благо Батьківщини всі свої здібності і здобуті знання.

Клянусь!

Дотримуватися статуту, правил навчання та внутрішньогорозпорядкуУжНУ.

Клянусь!

Дбати про добре ім’яуніверситету та факультету, примножуватийогодосягнення.

Клянусь!

Бути гіднимвисокогозвання студента УжНУ!

Клянусь! Клянусь! Клянусь!

Щасливі і усміхнені, з позитивними емоціями першокурсники відправились на екскурсію містом, яку для них організували студенти-магістранти – Анастасія Суковата та Віктор Липський.

Ласкаво просимо першокурсників до нашої дружньої студентської родини!!!!

За інформацією факультету туризму та МК