Новини

11.05.2023
118

Студентка юрфаку про ERASMUS+ в Люблінському католицькому університеті Івана Павла ІІ

Студентка юрфаку про ERASMUS+ в Люблінському католицькому університеті Івана Павла ІІ

Ще у листопаді 2022 року були оголошені результати конкурсного відбору на отримання стипендії в рамках програми ERASMUS+ на навчання в Люблінському католицькому університеті Іоанна Павла ІІ (Польща) протягом весняного семестру 2022/2023 навчального року. Переможницею відбору стала студентка 3-го курсу юридичного факультету УжНУ Еліна Єлецька

Вже у лютому 2023 року Еліна розпочала своє навчання на факультеті права, канонічного права та адміністрації Люблінського католицького університетуІоанна Павла ІІ, і сьогодні ми попросили її поділитися своїми враженнями від участі у програмі мобільності ERASMUS+ та перебування в одному із найстаріших вишів Польщі

За словами студентки Еліни Єлецькоїпрограма ERASMUS+ «…це дуже крута можливість для всіх студентів розвинути свої позитивні якості та набути нові. Це не лише про навчання, це також і про нові знайомства, можливість подорожувати, досвід, який допоможе у майбутньому, адже наважившись на такий крок, ви виходите зі своєї зони комфорту. А без цього ріст і розвиток є майже неможливим.

Також дуже цікаво знайомитися з іноземними студентами, дізнаватись про культуру інших країн, інакше сприйняття подій і ситуацій. І що не мало важливо, рівень англійської мови покращується саме на практиці. До того ж, факультативно можна обрати курс для вивчення іноземної мови. Вибір достатньо великий: французька, італійська, навіть китайська. Я обрала польську, адже особисто для мене це був найоптимальніший варіант.

Що стосується дисциплін, то предмети для вивчення ми могли обирати самостійно із запропонованого перелікуУвага більше всього приділяється міжнародному праву, правам людини, анти дискримінаційному законодавству. Дуже хотіла бвідмітити ще одну дисципліну, а саме - LegalSkillsПід час занять із цієї дисципліни ми вчимося правильно поводитися, жестикулювати, розмовляти під час роботи (наприклад, під час того ж судового процесу). 

Неймовірно вдячна керівництву юридичного факультету УжНУ, а саме декану, професору Ярославу Лазуру та заступнику декана юридичного факультету з міжнародних зв’язків, професору Олександру Білашу, що в студентів факультету, і в мене особисто, є така можливість участі в програмі обмінівможливість поїхати та навчитись адаптуватись до нового середовища, дізнатись більше про Європейське право, порівняти системи навчання.

Студентам хочу побажати: якщо вам не вистачає нових вражень, друзів, яскравих моментів або практики англійської мови, то ERASMUS+  саме для вас. Сміло подавайте заявку! Головне – не сумніватись у собі, вірити у свої сили, і у вас все вийде».

Категорії: