Доцента УжНУ нагороджено орденом княгині Ольги!
Колектив Ужгородського університету й факультету європейського права та правознавства зокрема щиро вітає доцента кафедри адміністративного, фінансового, інформаційного та європейського публічного права Марту Гнатівну Волощук з нагородженням її орденом княгині Ольги (ІІІ ступеня).
Високою державною відзнакою працівницю Ужгородського національного університету вдостоєно «… за вагомий особистий внесок у реалізацію державної економічної політики, захист законних прав і свобод платників податків, багаторічну плідну працю та високий професіоналізм».
Вельмишановна Марто Гнатівно!
Бажаємо Вам міцного здоров’я та подальших творчих успіхів і звершень на ниві педагогічної, наукової та громадської діяльності на благо народу України.
ректор Федір Ващук
та весь професорсько-викладацький склад УжНУ






