Новини

26.11.2013
1464

Доцента УжНУ нагороджено орденом княгині Ольги!

Доцента УжНУ нагороджено орденом княгині Ольги!

Колектив Ужгородського університету й факультету європейського права та правознавства зокрема щиро вітає доцента кафедри адміністративного, фінансового, інформаційного та європейського публічного права Марту Гнатівну Волощук з нагородженням її орденом княгині Ольги (ІІІ ступеня).

Високою державною відзнакою працівницю Ужгородського національного університету вдостоєно «… за вагомий особистий внесок у реалізацію державної економічної політики, захист законних прав і свобод платників податків, багаторічну плідну працю та високий професіоналізм».

Вельмишановна Марто Гнатівно!

Бажаємо Вам міцного здоров’я та подальших творчих успіхів і звершень на ниві педагогічної, наукової та громадської діяльності на благо народу України.

З глибокою повагою
ректор Федір Ващук
та весь професорсько-викладацький склад УжНУ