28.09.2015

Доцент Юрій Данилець представив кафедру історії України на міжнародній конференції у Пряшеві

24 вересня на православному богословському факультеті Пряшівського університету (Словаччина) відбулася міжнародна наукова конференція «Perspektíva a úloha humanitných odborov pri formovaní mysliacej a tvoriacej spoločnosti», приурочена до 65-ліття структурного підрозділу.

У роботі конференції взяло участь два десятки вчених, що представляли навчальні та наукові центри Албанії, Польщі, Словаччини, України, Чехії. Крім керівництва Пряшівського університету і словацьких державних структур, перед присутніми виступили предстоятель православної церкви Чехії та Словаччини, митрополит Ростислав та архієпископ Мукачівський і Ужгородський Феодор.

На запрошення декана факультету, професора Яна Шафіна до оргкомітету конференції ввійшов доцент кафедри історії України Юрій Данилець.

Більше - на сайті Медіацентру УжНУ.