Новини

05.02.2021
111

Директорка Центру зі сталого розвитку УжНУ Ганна Мелеганич отримала диплом книги рекордів України

Директорка Центру зі сталого розвитку УжНУ Ганна Мелеганич отримала диплом книги рекордів України

Тільки разом ми одна велика сила. 17 жовтня 2020 року, висадивши протягом одного дня майже 2 млн дерев, ми це довели цілому світу, а головне – самим собі. Ціллю даної ініціативи стало привернення уваги до проблем екології та відновлення екосистеми країни, формування позитивного іміджу України у світі через першу колективну історію успіху українців. Ужгородський національний університет  став одним з головних співорганізаторів Всеукраїнського проекту «Озеленення України» в Закарпатті.

Детальніше про це йшлося в попередніх публікаціях.

Наприкінці січня 2021 року в Києві відбувся гала-вечір, присвячений підбиттю підсумків глобального екологічного проєкту «Озеленення України» та акції «1 000 000 дерев за 24 години», яка відбулася 17 жовтня 2020 року. Саме на цьому заході директорка Центру зі сталого розвитку УжНУ Ганна Мелеганич, яка була  координаторкою акції в Закарпатській області, отримала диплом книги рекордів України як учасник рекорду в категорії «Екологія, масові заходи». 

 Під час заходу організатори анонсували продовдження проєкту. Настав час творити нову історію, масштабуватись і об’єднувати всіх еко-свідомих людей цілої планети. Цього року акція відбудеться 20 березня,  буде міжнародною і носитиме назву «Озеленення планети».

Акція «1 000 000 дерев за 24 години» має на меті консолідувати всіх еко-свідомих людей  світу для усунення глобальних природніх викликів сьогодення. Загальною місією проєкту є висадити 100 млн дерев.

 

Категорії: