ДО УВАГИ СЛУХАЧІВ 1 КУРСУ КАФЕДРИ ВІЙСЬКОВОЇ ПІДГОТОВКИ !

Відповідно до Розпорядження першого проректора ДВНЗ УжНУ від 05.05.2020 № 94-Р, з метою завершення 2019/2020 навчального року згідно з графіком освітнього процесу та проведення практик, заліково-екзаменаційної сесії і атестації здобувачів вищої освіти з дотриманням протиепідеміологічних вимог, завідувачем кафедри військової підготовки визначено:

Слухачам 1 курсу кафедри військової підготовки ДВНЗ УжНУ

1. проведення заліково-екзаменаційної сесії здійснюватиметься методом дистанційного тестування відповідно до затвердженого графіку .

2. початок дистанційного тестування згідно визначених за графіком дат о 9.00.

3. облік результатів оцінювання  з навчальних дисциплін здійснюватиметься в електронному вигляді з подальшим їх внесенням у відомості обліку успішності та залікові книжки слухачів.

4. Модератори з дистанційного тестування:

101 навчальний взвод - Чудінов В.В.

102 навчальний взвод  - Матвійчук А.В.

103 навчальний взвод - Слюсаренко О.Б.

104 навчальний взвод - Славич М.М.

105 навчальний взвод - Марко П.М.

Слухачам 1 курсу необхідно надати свої діючі електронні поштові адреси (e-mail) модераторам до 12.05.2020. Бути в готовності у визначені графіком дати до проходження тестувань за відповідними навчальними дисциплінами!