День відкритих дверей відбувся в УжНУ (Відео)

День відкритих дверей відбувся в Ужгородському національному університеті. Цього разу для старшокласників мукачівських шкіл. Приїхало більше 250-ти школярів. Для них організували ярмарок факультетів. Студенти презентували свої спеціальності, розповіли потенційним абітурієнтам про особливості кожної з них.

Ігор КОРОЛЬ, проректор з науково-педагогічної роботи УжНУ

У нас тут є представлені і роботи, представлені і компютерні програми, які розробляються. Представлені міні-лабораторії. Які є на факультетах. Тобто. Всі факультети неповторні. І кожен представляється саме так, як вважає за краще.

Ректор УжНУ, Володимир Смоланка, нагородив мукачівських школярів – переможців олімпіад та наукових конкурсів. Розповів усім присутнім,  яким буде їхнє майбутнє, якщо вони оберуть Ужгородський національний університет.

Ректор наголосив: виш співпрацює із майже сотнею університетів Європи і світу і активно виступає на міжнародній арені.

Володимир СМОЛАНКА, ректор УжНУ

Закордонні стажування, практики є звичною практикою для наших студентів. Я впевнений, що цей день ви проведете з величезним інтересом і користю. І маю надію на те, що ті, хто ще не визначився, ким хоче стати і на який факультет хоче подати свої документи – сьогодні знайде відповіді на свої запитання.

Одинадцятикласниця Тетяна визначилася уже давно. Вступатиме на історичний факультет.

Тетяна ГРУБІНКА, учениця 11-го класу

Я дізналася саме те, що я хотіла дізнатись. Я планую вступати саме сюди. УжНУ в мене буде в першому пріоритеті, коли я буду подавати заявку до інших університетів.

Ростислав активно готується до вступу. Планує подавати документи до декількох вишів. Обрав для себе економічний факультет.

Ростислав ЗЕНИК, учень 11-го класу

Поки що в пріоритеті УжНУ. Підходив, питався на рахунок свого факультету, як вступати і різні такі дрібниці.

Школярі мали можливість зануритися в студентське життя, яке чекає їх попереду. Відвідали факультети, які зацікавили учнів та поспілкувалися зі студентами і викладачами.

Uzhinform