Новини

17.02.2023
351

День відкритих дверей відбувся в УжНУ

День відкритих дверей відбувся в УжНУ

Більше дізнатися про якісну вищу освіту в УжНУ, спеціальності за якими можна здобути освіту в університеті та актуальну інформацію про правила прийому мали змогу школярі під час Дня відкритих дверей, який відбувся у четвер, 16 лютого. Захід провели у змішаному форматі, крім офлайн-зустрічі велася й онлайн-трансляція в YouTube.

Модерував День відкритих дверей проректор з науково-педагогічної роботи Ігор Король: «Ми вітаємо всіх наших учасників, які долучилися до заходу онлайн, адже нас сьогодні дивляться школярі зі всього Закарпаття, і не тільки. Ми вперше цього року проводимо День відкритих дверей в університеті. Цього дня ми максимально відкриваємо всі корпуси нашого університету, запрошуємо до нас у гості, відкриваємо наші серця для того, щоб показати УжНУ «із середини», його можливості, які ви зустрінете коли будете навчатися у нас».

На початку зустрічі ректор УжНУ Володимир Смоланка наголосив: «Уже впродовж декількох років ми проводимо Дні відкритих дверей, це один із наших найулюбленіших заходів. Нам приємно презентувати наші здобутки, матеріально-технічну базу, наших викладачів. Хочу також зазначити про три потужні аргументи на користь нашого університету. По-перше, Ужгород зараз спокійний і, без сумніву, найбільш безпечний обласний центр України. По-друге, наш університет дуже динамічно розвивається. Ми пишаємося тим, що УжНУ – один із університетів-лідерів України. У нас навчається більше 16 тисяч студентів, цьогоріч ми увійшли в десятку найбільших університетів України. Також ми на 12 місці серед найкращих університетів держави за рейтингом «ТОП-200 університетів України». І по-третє, найважливіше, що хочу сказати, ми цінуємо і любимо своїх студентів, ми створюємо в університеті атмосферу доброзичливості, взаємоповаги і підтримки. Друзі, я не сумніваюся, що Україна переможе у цій війні і стане успішною розвиненою європейською країною. А ми з вами маємо цьому посприяти і зробити все, що в наших силах, щоб відбудувати нашу державу після перемоги».

Далі присутні переглянули відео «Ужгородський національний університет | Екскурсія», яке підготував Центр гуманітарно-виховної роботи, профорієнтації та працевлаштування УжНУ. У відео глядач проходить віртуальну екскурсію усіма навчальними підрозділами УжНУ, а також знайомиться зі спеціальностями на кожному із них. 

 

 

Заступник відповідального секретаря Приймальної комісії УжНУ Іванна Стерчо розповіла про особливості складання НМТ у 2023 році, предмети, які будуть складатися, попередні терміни вступної кампанії та можливості щодо подачі документів на різні спеціальності. «У цьому році абітурієнт може подати до п’яти заяв на місця державного замовлення у відкритих та фіксованих (закритих) конкурсних пропозиціях. Загалом, можна подати до двадцяти заяв у сукупності за всіма джерелами фінансування, тобто враховуючи бюджетні та контрактні пропозиції» - зазначила Іванна Стерчо.

Про можливості навчання у природничо-гуманітарному фаховому коледжі УжНУ розповів його директор Володимир Росоха. «До коледжу можна вступати після закінчення 9 класу, на основі базової повної загальної середньої освіти, і після 11 класу, на основі повної загальної середньої освіти. Вступ цьогоріч до коледжу є спрощеним, всі документи, як і у всьому університеті подаються в електронній формі. Це дає можливість подати документи до нас  абітурієнту, де б він не знаходився, навіть за кордоном».

На Дні відкритих дверей майбутні абітурієнти мали змогу поставити питання до керівництва університету та отримати вичерпні відповіді. Детальніше із перебігом Дня відкритих дверей можна ознайомитися у відеозаписі.

 

 

 

Інформаційно-видавничий центр

 

 

Категорії: