Делегація УжНУ відвідала Жешувський університет

У ході візиту до м. Жешув (Республіка Польща), який відбувся на цьому тижні, ректор Ужгородського національного університету професор Володимир Смоланка та члени української делегації обговорили з польськими колегами на чолі з ректором Жешувського університету професором Сільвестром Чопеком шляхи імплементації Угоди про співпрацю між партнерськими університетами та спільно напрацьованої «Вишеградської» концепції інноваційного розвитку на 2015-2025 роки, програм «Еразмус» та «Горизонт-2020».

Відбулося грунтовне ознайомлення з освітньою та науково-дослідною діяльністю кафедр та дослідницьких інститутів медичного факультету, реалізацією  освітніх програм підготовки сестринського персоналу, досвідом створення та функціонування університетських Центрів природничо-медичних досліджень й інновацій та трансферу технологій, регіонального науково-технічного кластеру зеленої та відновлюваної енергетики. Здійснено інтенсивний обмін досвідом у сферах стимулювання університетської науки, форм і методів залучення та навчання іноземних студентів, реалізації міжнародних програм фінансової і науково-технічної допомоги ЄС.

У ході візиту досягнуто домовленості про інтенсифікацію обмінів студентами і викладачами, досвідом співпраці з реальним сектором економіки та участі у розвитку місцевих економічних систем, розвиток співпраці у галузях біотехнологій та медичних інновацій.