27.03.2019

Дедлайн подання заявок на стажування в Ужгородській міськраді – вже за три дні

Завершується етап подання заявок від студентів, котрі хочуть пройти стажування в мерії Ужгорода за програмою «Перший кар’єрний крок». Однак до 1 квітня ще є час заповнити аплікаційну форму на сайті Ужгородської міської ради.

Нагадаємо, стати учасниками цієї програми можуть студенти, які здобули освітньо-кваліфікаційний рівень “бакалавр” та продовжують навчатися на наступному ступені вищої освіти. Дізнатися враження студентів, які стали учасниками першої хвилі стажування, можна з цього відеосюжету.

Стажування триватиме один місяць у структурних підрозділах Ужгородської міської ради за спеціальністю, за якою здобувається освіта, у вільний від навчання час. Студенти, які успішно завершать стажування, будуть зараховані до кадрового резерву Ужгородської міської ради. При цьому їм буде надаватися перевага за інших рівних умов між кандидатами, які братимуть участь у конкурсі на заміщення вакантних посад до органів місцевого самоврядування.