Новини

04.12.2019
292

Бути волонтером: волонтаріат УжНУ святкує першу річницю (Відео)

Бути волонтером: волонтаріат УжНУ святкує першу річницю (Відео)

Першу річницю волонтаріату відзначив Ужгородський національний університет. За цей час благодійники ставали донорами крові, відвідали 9 шкіл-інтернатів, будинок пристарілих та допомогли не одній родині, розповідає координатор руху Ганна Мелеганич. Каже: всього за рік до волонтаріату долучилися більше сотні учасників.

Ганна МЕЛЕГАНИЧ

координатор волонтаріату ДВНЗ УжНУ

Близько 120 учасників. Тобто, це починаючи від студента-першокурсника, і закінчуючи проректором. Ми у вільному режимі спілкуємося, домовляємося про якісь акції. Тобто це і екологічні акції, і допомога малозабезпеченим і допомога тим, хто в скрутному становищі.

На святкування до вузу приїхали півсотні учнів з різних шкіл-інтернатів Закарпаття. Один із них 10-класник Максим. Школяр впевнений – людям потрібно допомагати. Особливо, якщо вони цього потребують. Учень і сам долучався до волонтерства.

Максим

учень 10 класу

Я долучався до волонтерства. Писали листи воїнам АТО. Бажали миру злагоди, всього найкращого.

У передноворічний та різдвяний час дітям особливо потрібна увага й турбота. А тому без подарунків та яскравих емоцій школярі не залишаться.

Альона АЛМАШІЙ

директор центру інновацій і розвитку ДВНЗ УжНУ

Кожен з діток отримає солодкий подаруночок від університету. Також відбудеться екскурсія музеями УжНУ. Ніші волонтери та студенти проведуть екскурсію містом. Буде 30 хв вільного спілкування. Кожен вихованець дитячого будинку буде мати змогу поспілкуватися з нашими волонтерами, студентами, викладачами.

Свято-святом, але в УжНУ не забувають і про роботу. Зараз саме час планувати діяльність на 2020 рік.

Мирослава Лендьел

проректор ДВНЗ УжНУ

Я вважаю, що це дуже гарний механізм, тому що він абсолютно добровільний, він абсолютно мережевий, він нікого нічого не змушує. Але справді він дає можливість створити дуже багато-багато справ. Рік показав, що є багато планів, але є також багато ініціатив, які виникають спонтанно. Хтось звертається з проханням, що треба допомогти певній людині. І я дуже рада, що наші студенти, викладачі завжди відгукуються.

Добрі та безкорисливі справи ніколи не залишаються без уваги. Найактивніші волонтери за свою чуйність та небайдужість отримали грамоти ректора УжНУ.

 

Uzh Inform

Категорії: