Брати Кочут поділилися секретом успіху зі студентами економічного факультету

Усім нам добре відомі @kochut_jewerly та @kochut_wood , засновані трьома братами Кочутами: Юрієм, Романом та Ігорем. Ювелірний дім Kochut виробляє авторські прикраси зі срібла та золота з камінням. Більшість із них створюється повністю вручну. Вони виготовляли прикраси ще у школі, але професійно зайнялися цією справою після вступу до вишу. А «KochutWood», можна стверджувати, став мрією кожного любителя унікальних меблів.

Зараз бренд набрав популярності у США та Європі.

Студенти економічного факультету мали нагоду поспілкуватися із засновниками Юрієм та Романом. Брати розповіли про свій бізнес, як зробили його привабливим для іноземців, з якими труднощами зіткнулися в період війни та з чого взагалі варто почати при створенні власної справи.

Всі присутні із захопленням слухали підприємців, задавали питання та були вражені красою та унікальністю виробів бренду.