Вже більше 80 шкіл області відвідали представники УжНУ в рамках профорієнтаційної роботи

З початку листопада відбуваються зустрічі викладачів та студентів УжНУ з учнями 9-11 класів закладів освіти Закарпаття, які організовує Центр гуманітарно-виховної роботи, профорієнтації та працевлаштування. Зустрічі розпочалися зі шкіл Іршавщини, продовжилися у Рахівському, Хустському та Тячівському районах.

Школярі ознайомилися із презентаційними матеріалами про Ужгородський національних університет, факультети, інститут, коледж, дізналися про переваги здобуття вищої освіти у виші та особливості цьогорічної вступної кампанії. Окремо наголошувалося на можливості для учнів 11-х класів приймати участь у профорієнтаційних олімпіадах УжНУ, які при вступі в наш університет дозволяють отримати до 20 додаткових балів у рейтингу. Під час кожної зустрічі відбувалося неформальне спілкування – учні часто цікавилися освітніми спеціальностями та предметами ЗНО, які необхідні для вступу на них; можливостями навчання та стажування за кордоном, які мають наші студенти, умовами проживання, тощо. Найактивніші слухачі отримували невеличкий подарунок на згадку про університет.

Як зазначає один з членів мобільної групи Дмитро Койтюк: «Загалом учні уважно слухали нас та виявляли зацікавленість університетом, не дивлячись на те, що територіально їм є ближчими заклади вищої освіти інших областей. Доволі часто вони ще довго не відпускали нас, адже мали можливість задавати нам питання, які їх цікавили та отримати інформаційні буклети. Керівники закладів освіти із задоволенням приймали нас, адже багато вчителів і директорів є випускниками саме Ужгородського національного університету».

Загалом вже відвідано 82 заклади освіти та проведено зустрічі із сотнями учнів. Чимало з них виявили зацікавленість до Ужгородського національного університету, а деякі вже визначилися -  вищу освіту здобуватимуть в УжНУ.