05.03.2015

Інформатики УжНУ семимильними кроками піднімаються у світовому рейтингу з алгоритмічного програмування

У жовтні минулого року студенти й викладачі УжНУ були приємно вражені: команда інформатиків нашого вишу посіла 54 місце у світовому рейтингу з алгоритмічного програмування за версією TopCoder.

Проте колесо історії рухається далі, і наші «бійці»-олімпіадники наполегливо працювали, вдосконалюючи свої знання з алгоритмічного програмування. Результат не забарився. На початок березня цього року команда інформатиків УжНУ вийшла на 34 місце у світі! Цей успіх важливий ще й тому, що в змаганнях бере участь 7115 учасників з понад тисячі університетів світу. З повним рейтингом учасників можна ознайомитися на сайті.

Серед вітчизняних вишів перед УжНУ опинився тільки один – Київський національний університет ім. Т.Г.Шевченка. Нагадаємо, що навчальний заклад потрапляє до престижної таблиці, якщо в ньому нараховується щонайменше 10 рейтингових студентів. Ось вони – наші герої-олімпіадники:

• Роман Рубаненко, факультет інформаційних технологій, 1 курс;
  • Роман Мельник, математичний факультет, 4 курс;
  • Сергій Оришич, факультет інформаційних технологій, 2 курс;
  • Андрій Дудка, факультет інформаційних технологій, 3 курс;
  • Єгор Бобик, факультет інформаційних технологій, 2 курс;
  • Іван Бойков, факультет інформаційних технологій, 2 курс;
  • Владислав Єрмаков, факультет інформаційних технологій, 1 курс;
  • Денис Стратонов, факультет інформаційних технологій, 1 курс;
  • Тарас Новохацький, факультет інформаційних технологій, 1 курс;
  • Анатолій Потапчук, факультет інформаційних технологій, 1 курс.

Тренером команди інформатиків УжНУ є завідувач кафедри інформаційних управляючих систем і технологій факультету інформаційних технологій Олександр Міца.

Додамо, що наприкінці березня відбудеться IV етап Всеукраїнської учнівської олімпіади з інформатики, в якому доцент Олександр Міца та студенти Роман Рубаненко й Сергій Оришич візьмуть участь як члени журі.

А 25 квітня відбудеться І етап Всеукраїнської студентської олімпіади з програмування. Будемо раді енергійним, кмітливим студентам, які прагнуть підкорити вершини алгоритмічного програмування!

Медіацентр УжНУ