Новини

26.04.2021
1012

До 35-их роковин Чорнобильської катастрофи

До 35-их роковин Чорнобильської катастрофи

26 квітня 2021 року о 1430 викладачі та студенти кафедри екології та охорони навколишнього середовища провели відеозустріч з нагоди 35-річчя аварії на ЧАЕС і вшанували пам'ять загиблих героїв і всіх тих, хто постраждав від техногенної катастрофи планетарного масштабу. Переглянувши документальний фільм про причини та наслідки аварії, учасники відеозустрічі ділились власними думками і емоціями, аналізували, яким став світ після трагедії на Чорнобильській АЕС. Також було оголошено конкурс студентських есе на тему «Чорнобиль – біль кожного». Тему аварії на ЧАЕС згадували і під час щорічної підсумкової наукової студентської конференції, яка відбулась 28 квітня.

Категорії: