13.01.2021

Привітання першокурсників від професорсько-викладацького складу хімічного факультету УжНУ

Кожна людина,  котра була студентом мабуть пам’ятає свій перший святковий вечір у ролі студента  - свій День першокурсника. День справжньої посвяти у ряди студентства вишу, день справжнього знайомства  з колективом факультету. Коли першокурсник може побачити викладача не тільки у ролі  серйозного педагога і науковця, але і у ролі танцюючого, співаючого, та виконувача різноманітних конкурсів на сцені. Такі вечори завжди супроводжувалися святом краси -  «Міс факультету», до якої завжди дуже старанно готувалися першокурсниці. Це все і багато іншого, проходить на хімічному факультеті кожного року.  Цю атмосферу неможливо передати словами і неможливо забути. Вітання, вікторини, конкурси, знайомства, все  аби першокурсники зуміли пізнати колектив великої хімічної родини. На жаль цього року наші першокурсники не змогли взяти участь у такому святі, але ми вирішили все ж привітати їх, хоча і в трошки  іншому форматі. Тож шановні студенти 1 курсу хімічного факультету, ми раді вітати вас у нашій великій дружній сім’ї. Надіємось, що тут ви зумієте знайти вірних друзів, пізнаєте світ науки та здобудете безцінні знання для вашої майбутньої професії і на довгі роки запам’ятаєте навчання на хімічному факультеті УжНУ.

Заступниця декана з виховної роботи, доцент Русин Василина