Вивчення соціально-психологічної адаптації студентів першого курсу хімічного факультету

28 лютого 2019 року, на виконання розпорядження по університету «Щодо вивчення соціально-психологічної адаптації студентів першого курсу до навчання в університеті» хімічний факультет відвідала фахівець відділу соціально-психологічної служби ДВНЗ «УжНУ», психолог Кулакова Світлана Вікторівна. Спільно із заступником декана факультету з виховної роботи Русин В.М., було проведено анонімне опитування студентів першого курсу. Їм пропонувалося відповісти на низку запитань стосовно соціальної, навчальної, фізичної та психологічної адаптації до навчання у вузі.

Після опитування провідний фахівець відділу Кулакова С.В. провела просвітницьку бесіду зі студентами щодо змісту та завдань роботи відділу соціально-психологічної служби в системі вищої освіти.

Студенти були ознайомлені з профілактичними заходами відділу соціально-психологічної служби, що спрямовані на попередження вживання і розповсюдження серед студентської молоді наркотичних та психоактивних речовин, алкогольних напоїв, тютюнових виробів. Із змістом просвітницької роботи щодо збереження репродуктивного, фізичного та психічного здоров’я студентської молоді; підвищенням обізнаності студентів щодо протидії домашньому насильству; попередженням кримінальних правопорушень серед неповнолітніх.

Також було повідомлено, що протягом навчального року проводяться безкоштовні індивідуальні консультації для студентів щодо надання соціальної й психологічної допомоги (підтримки) під час складних життєвих обставин.