В рамках Міжнародного консорціуму університетів обговорили досвід та практику університетів та міст щодо транскордонного співробітництва

Під час роботи 2-ї секції Міжнародного консорціуму університетів відбувся виступ ректора Сучавського університету ім. Штефана чел Маре (Румунія) проф. Валентин Попа, який розповів про  партнерство румунського вишу в рамках програми транскордонного співробітництва Румунія – Україна 2004- 2020.  Валентин Попа повідомив про успішний досвід реалізації низки програм, які успішно реалізувалися за цей період часу та вплив, який вони мали на транскордонне співробітництво прикордонних регіонів.

Із доповіддю  виступив проректор з між інституційної співпраці та трансферу технологій Університету в місті Задар (Хорватія), професор Славен З’яліч. Він розповів про співпрацю університету в рамках макрорегіону Адріатика-Іонія та проекти, до реалізації яких він був залучений.

У розмові щодо транскордонного співробітництва взяли участь координатор міжнародної співпраці (слов’янський напрям) Університету ім. Яна Євангеліста Пуркіне в Усті-над-Лабемі (Чехія), магістр Радім Голечек. В та фахівець відділу міжнародних зв’язків Клузького університету ім.Бабеш-Бояї (Румунія), PhD Міхаела Богдан.