01.03.2018

Конкурс з відбору експертів для організації проведення оцінки проектів за конкурсом Ф83 – наукових проектів молодих учених

Шановні молоді учені! Державний фонд фундаментальних досліджень оголошує конкурс з відбору експертів для організації проведення оцінки проектів за конкурсом Ф83 – наукових проектів молодих учених.

Для участі в конкурсі запрошуються науковці – представники вищих навчальних закладів та установ Національної та галузевих академій наук України.

Для участі у конкурсу необхідно заповнити форму за посиланням:

Кінцевий термін подання заявок для участі у конкурсі експертів – 19 березня 2018 року, 17-00.

З усіма питаннями щодо оформлення заявок можна звернутися за номером: (044)246-39-29.

Просимо усіх бажаючих повідомити науково-дослідну частину про реєстрацію для участі в конкурсі експертів за електронною адресою:                  dep-ndch@uzhnu.edu.ua