Вчена рада УжНУ затвердила конкурсні та атестаційні справи та правила прийому до ПГК

У четвер, 20 грудня, відбулося завершальне у 2018 році  засідання Вченої ради УжНУ. На ньому зокрема були затверджені конкурсні та атестаційні справи, прийняті правила прийому до природничо-гуманітарного коледжу УжНУ в 2019 році.

Засідання розпочалося з приємної події - ректор УжНУ Володимир Смоланка вручив почесні грамоти Ярославі Шебештян, Маріанні Колодій та Володимиру Тарасюку.

Далі заслухали атестаційні справи, Вчена рада проголосувала за присвоєння вченого звання доцента на кафедрі ортопедичної стоматології Світлані Костенко, доцента на кафедрі дитячої стоматології Володимиру Мельнику та доцента на кафедрі терапевтичної стоматології Петеру Джупі.

Розглядаючи конкурсні справи, Вчена рада обрала Галину Вархолик на посаду директора Територіально відокремленого структурного підрозділу «Філія ДВНЗ «УжНУ» у місті Львів. Також на посаду завідувача кафедри теорії та історії держави і права був обраний Володимир Галас.

Вчена рада проголосувала за нові правила прийому до Природничо-гуманітарного коледжу у 2019 році. Відповідальний секретар Приймальної комісії Петро Горват ознайомив членів Вченої ради із особливостями, які супроводжуватимуть процес вступу до університету у новому році.