Юридична клініка

Юридична клініка Ужгородського національного університету є структурним підрозділом вишу, що функціонує як база для практичного навчання студентів та надання безоплатної правової допомоги соціально вразливим верствам населення та всім громадянам, котрі потребують правової допомоги.

Ми розуміємо наскільки важливим є підтримання робочого ритму та якості наданих послуг, тому до участі у роботі Юридичної клініки залучено кращих студентів-правників 2-6 курсів. Вони надають правову допомогу під керівництвом викладачів-кураторів, котрі забезпечують всю необхідну теоретичну та практичну допомогу у наданні консультацій. Як результат - студенти-правники набувають навичок та досвіду практичної роботи за фахом, а клієнти отримують кваліфіковану правову допомогу.

Невід‘ємною складовою діяльності Юридичної клініки є правопросвітницька діяльність, організація роботи дистанційних пунктів консультування громадян, проведення конференцій, семінарів, круглих столів, інтерактивів, зустрічей та інших заходів, уроки в закладах середньої освіти для дітей різних вікових категорій тощо. Це неповний перелік заходів, але головне, що всі вони повинні сприяти підвищенню правової обізнаності населення. Ми вважаємо, що громадяни повинні знати куди і до кого вони можуть звернутися за правовою допомогою, і яким чином відстояти свої законні інтереси.

Ми розуміємо, що у сучасному світі інформаційне середовище пронизує всю діяльність правників, тому ще одним із завдань діяльності юридичної клініки є створення ефективного механізму обміну інформацією між населенням, засобами масової інформації та юридичною клінікою, що дозволить оперативно реагувати на практичні потреби громадян.

Чекаємо на Вас із понеділка по п’ятницю з 14.00 до 18.00 за адресою: м.Ужгород, вул. Капітульна 26, кабінет 23 (у приміщенні Юридичного факультету).

Ми у Facebook