Впровадження нових стандартів та технологій хірургічного лікування захворювань центральної нервової системи в транскордонному регіоні NSDNeuro HUSKROUA/1901/8.2/0074

NSDNeuro HUSKROUA/1901/8.2/0074

Назва проєкту: «Впровадження нових стандартів та технологій хірургічного лікування захворювань центральної нервової системи в транскордонному регіоні»

Виконується у рамках Спільної операційної програми Угорщина-Словаччина-Румунія-Україна 2014-2020, що фінансується ЄС.

Період виконання: 01.06. 2021 –  30.09.2022

Мета проєкту: покращити рівень медичної допомоги у галузі нейрохірургії у прикордонних регіонах України та Угорщини. Пріоритетом є зменшення смертності та захворюваності від нейрохірургічних захворювань, а також покращення хірургічного лікування, включаючи пацієнтів з пухлинами центральної нервової системи, судинною патологією головного мозку, дегенеративними захворюваннями хребта і його травм та хірургічними операціями на епілепсію; зменшити час та обсяг операцій, частоту післяопераційних ускладнень та забезпечити хорошу якість життя пацієнтів у післяопераційний період. Для досягнення цих цілей ми прагнемо впровадити новітні технології, щоб зробити мініінвазивну хірургію максимально доступною та точною. Наші очікування: помітне зниження післяопераційної захворюваності та смертності, покращення якості життя, особливо у пацієнтів з усіма перерахованими вище нейрохірургічними патологіями; значне технічне полегшення хірургічного втручання з більш частим використанням мініінвазивних технологій.

Заходи: 

  • спільна наукова публікація з угорським партнером;
  • два професійні тренінги для обміну досвідом та з навчальною метою (у тренінгах беруть участь інтерни);
  • закупівля системи нейронавігації;
  • наукова конференція на тему: «Нові стандарти та технології в хірургічному лікуванні захворювань центральної нервової системи».

Партнери: 

Головний партнер - Державний вищий навчальний заклад «Ужгородський національний університет» (Україна) 

Партнер 1 – Медичний центр дебреценського університету (Угорщина)

Грант для УжНУ: 458 023,14 євро 

Веб-сайт програми: https://huskroua-cbc.eu/