Працевлаштування

Державний вищий навчальний заклад «Ужгородський національний університет» запрошує до співпраці роботодавців, а також кадрові агенції щодо питань працевлаштування студентів.

Університет здійснює підготовку бакалаврів та магістрів на 20 факультетах та зацікавлений у забезпеченні своїх випускників престижною, цікавою роботою за підготовленою спеціальністю.

Можливі напрями співпраці з роботодавцями та кадровими агенціями:

  • безкоштовне інформування студентів, випускників та аспірантів університету про вакансії (на умовах повної або часткової зайнятості) в установах, організаціях і на підприємствах;
  • організація заходів з працевлаштування (дні кар’єри, ярмарки вакансій, круглі столи, зустрічі студентів з роботодавцями, проведення фахових тренінгів тощо) у навчальних корпусах університету;
  • зворотний зв’язок з роботодавцями з метою вдосконалення системи підготовки кадрів в університеті, а також вивчення попиту на спеціальності.

Представники організацій-роботодавців або кадрових агенцій можуть надсилати свої пропозиції на ел. адресу: dep-work@uzhnu.edu.ua з темою «Робота».