Анонси подій

28
лютого
1703

ОГОЛОШЕННЯ

Кафедра військової підготовки УжНУ проводить підготовчі заходи щодо добору кандидатів на навчання на кафедрі за програмою підготовки офіцерів запасу.

Термін навчання - два роки. По завершенні навчання випускникам присвоюється первинне військове звання «молодший лейтенант запасу».  

На навчання на конкурсних засадах приймаються громадяни (чоловічої та жіночої статі), які мають вищу освіту чи здобувають її в УжНУ та інших вищих навчальних закладах, у тому числі студенти магістратури, а також студенти заочної форми навчання та аспіранти.    

Підготовка офіцерів запасу проводиться за спеціальностями:

  • бойове застосування механізованих з’єднань, військових частин і підрозділів;
  • бойове застосування з’єднань, військових частин і підрозділів наземної артилерії;
  • бойове застосування з’єднань, військових частин і підрозділів спеціального призначення;
  • психологія. 

Випускники  кафедри мають змогу служити на добровільних засадах на офіцерських посадах у Збройних Силах України, Службі безпеки України, Держприкордонслужбі України, Національній гвардії України, Національній поліції України та інших силових і правоохоронних структурах.

Більш докладну інформацію про правила добору та умови навчання можна отримати на Кафедрі військової підготовки УжНУ за адресою: м. Ужгород, вул. Тлехаса, 16/8 (Новий район міста), або на офіційному сайті університету.

Контактний телефон: +380505048953

 

 

Категорії: