Анонси подій

7
грудня
13:30
176

В рамках Всеукраїнського туру «ЗміниТИ» відбудеться інтерактивна лекція за участі представників ГО «ЦентрUA»

 7 грудня о 13:30 в рамках Всеукраїнського туру «ЗміниТИ» у залі вченої ради Ужгородського національного університету (пл. Народна,3) відбудеться  інтерактивна лекція  за участі представників ГО «ЦентрUA».

Представник ГО «Центр UA» Андрій Андрушків  розкриєключові аспекти виборчої системи, як основи парламентаризму та покаже, як насправді діяльність народних обранців впливає на щоденне життя звичайних громадян: студентів, робітників, освітян, підприємців.

Під час заходу у вас буде можливість отримати відповіді на такі запитання:

 - Які виборчі правила дозволять запустити зміну політичних еліт в країні?

 - За яких умов влада почує позиції та вимоги громадян і як вплинути на прийняття рішень?

 - Як виборчі правила посилюють соціальну нерівність?

 - Як обрати Верховну Раду, яка працюватиме в інтересах своїх виборців, а не своїх спонсорів?

Змінити країну - важче, ніж критикувати тих, хто її вже змінює. Тільки усвідомлення змін і взаємодія заради їх втілення запустять незворотні демократичні процеси.

 

Всеукраїнський тур “ЗміниТИ”: Взаємодія заради змін” організований громадською організацією “Центр UA” спільно з експертами коаліції Реанімаційний пакет реформ та аналітичного центру CEDOS, представниками Міністерства охорони здоров’я України, Міністерства освіти і науки України та Міністерства фінансів України. Мета туру – залучити найактивніші спільноти країни до вироблення нової державної політики. Збір та врахування позицій виконавців реформ та тих, на кого ці реформи вплинуть, має стати стандартом роботи виконавчої влади для успішної розробки та впровадження якісних змін.

*Андрій Андрушків – керівник проекту в ГО «Центр UA», ведучий авторських програм на Громадському телебаченні та UA Суспільне, доповідач TedX Київ.

Категорії: