Анонси подій

25
травня
744

VI Літня школа «Верховенство права і конституціоналізм»

Вже традиційно наприкінці липня, а саме - з 23 по 30 липня 2017 року Координатором проектів ОБСЄ в Україні (OSCE Project Co-ordinator in Ukraine) буде організована чергова VІ Літня Школа конституційного права «Верховенство права і конституціоналізм». Координатором Школи виступає професор, директор НДІ порівняльного публічного права та міжнародного права УжНУ Михайло Савчин.

Під час роботи Школи будуть розглянуті актуальні питання, пов'язані з верховенством права, конституційним правом, правовою процедурою та захистом прав людини. Викладачами Школи стануть судді Конституційного Суду України, члени Конституційної Комісії, а також відомі науковці і дослідники в галузі теорії права, філософії права, а також конституційного та європейського права. Суддя Конституційного Суду України, проф. Станіслав Шевчук, Президент Національного університету "Києво-Могилянська Академія", проф. Андрій Мелешевич, Президент Національної академії правових наук України, проф. Олександр Петришин, проф. Михайло Савчин вже підтвердили свою участь.

Літня школа сприяє набуттю нових теоретичних знань та практичних навичок щодо аналізу, застосування та інтерпретації правових приписів відповідно до вимог верховенства права та поваги до прав людини. Літня школа - це нові враження, знайомства, незабутні дискусії та насичено проведений час.

Термін подачі заявок - до 23:59 год. 11 червня 2017 р. Про відбір у якості учасників буде повідомлено 18 червня. Не зволікайте!

Більш детальна інформація про умови участі у Школі в інформаційному листі організаційного комітету та за посиланням.

 

 

Категорії: