Анонси подій

24
травня
574

Науково-практична конференція з міжнародною участю «Актуальні питання розвитку системи громадського здоров’я в Україні»

Науково-практична конференція з міжнародною участю «Актуальні питання розвитку системи громадського здоров’я в Україні» 

24-25 травня 2017 року

 

Вельмишановні вчені, організатори охорони здоров’я та спеціалісти в галузі громадського здоров’я! Маємо честь запросити Вас на науково-практичну конференцію з міжнародною участю «Актуальні питання розвитку системи громадського здоров’я в Україні», яка відбудеться 24-25 травня 2017 року у м. Ужгороді з ініціативи кафедри громадського здоров’я факультету післядипломної освіти та до університетської підготовки ДВНЗ «Ужгородський національний університет», ДУ «Центр громадського здоров’я міністерства охорони здоров’я України», Департаменту охорони здоров'я Закарпатської облдержадміністрації.

Конференція включена до «Реєстру з’їздів, конгресів, симпозіумів та науково-практичних конференцій, які проводитимуться у 2017 році МОН, МОЗ і НАМН України». Відкриття та реєстрація учасників, а також пленарні та секційні засідання першого дня конференції відбудуться 24 травня 2017 року о 10.00 в корпусі ректорату ДВНЗ «УжНУ» (пл. Народна, 3).

Програмні питання конференції:

1.Формування стратегії системи громадського здоров’я в Україні.

2.Міжнародний досвід охорони громадського здоров’я. Визначення функцій і задач системи громадського здоров’я в Україні.

3. Створення системи підготовки кадрів для охорони громадського здоров’я.

4. Профілактика неінфекційних захворювань в системі громадського здоров’я.

5. Профілактики інфекційних захворювань в системі громадського здоров’я.

6. Збереження психічного здоров’я захворювань в системі громадського здоров’я.

7. Питання біобезпеки держави в системі громадського здоров’я.

8. Громадське здоров’я як наукова спеціальність.

9. Міжесторальний підхід в створенні та функціонуванні системи громадського здоров’я.

10. Комунікації в системі громадського здоров’я.

11. Формування у населення відповідального ставлення до особистого здоров’я. Оргкомітет конференції запрошує до публікації статей та тез згідно вищевказаної тематики, які необхідно надіслати до 1 травня 2017 року на електронну адресу kaf-pubhealth@uzhnu.edu.ua (обов’язково!) у вигляді електронного примірника статті або тез, разом зі скан-копією квитанції про оплату, зазначивши в темі листа «Стаття_Прізвище» або «Тези_Прізвище».

Друкований варіант статті та тез просимо надсилати за поштовою адресою: ФПОДП УжНУ, кафедра громадського здоров’я, 88017, м. Ужгород, вул. Собранецька, 148.

За матеріалами конференції будуть опубліковані тези у фаховому виданні «Україна. Здоров’я нації», яке включене до переліку наукових фахових видань України у галузі медицини, рекомендованому ДАК України. Вартість публікації – 120 грн. за 1 сторінку (стаття до 8 стор.; тези – до 3 сторінок). Вимоги до оформлення друкованих матеріалів у журналі «Україна. Здоров’я нації» додаються окремим файлом.

 

Детальніше з умовами конференції можна ознайомитися за посиланням:

 

Категорії: