Анонси подій

16
січня
19:00
437

Презентація проекту з безкоштовного вивчення основ програмування Technology Nation від Фонду BrainBasket.

16 січня в Ужгороді, на базі Центру інформаційних технологій УжНУ, відбудеться презентація проекту з безкоштовного вивчення основ програмування Technology Nation від Фонду BrainBasket.

Про те, як зробити перший крок в IT, в чому переваги даного навчального курсу та що треба зробити, аби стати провідним IT-спеціалістом, розповість Володимир Люлька, директор Фонду BrainBasket.

Незабаром в Ужгороді стартує навчання в рамках проекту, тому всі зацікавлені мають змогу ознайомитись з проектом, задати питання, уточнити деталі.

Зустріч відбудеться 16 січня за адресою: Ужгородський національний університет, вул. Заньковецької, 89, зелений корпус, 3 поверх, конференц-зал. Вхід вільний, реєстрація – обов’язкова за посиланням:https://docs.google.com/forms/d/e/1FAIpQLSfjcqsluO7RGJd-qGrWERZPpP9l4OV9xd31sqiPYgwaSmAKlA/viewform

Technology Nation - це всеукраїнський проект, який дозволяє всім охочим безкоштовно отримати комп`ютерну освіту світового рівня та вивчити основи найбільш затребуваних мов програмування. Це дає слухачам хороше підґрунтя для подальшого навчання та працевлаштування в IТ-сфері.

Навчання проходить у форматі blended learning (змішане навчання), що передбачає самостійну роботу з лекційним матеріалом, який викладений в онлайн, та аудиторну практику під керівництвом досвідчених менторів на базі бібліотек та партнерських локацій по всій Україні. Курс розроблено за програмами кращих технологічних університетів світу, участь в програмі не потребує попередніх технічних знань та навичок. Наразі проект проходить в 3 містах України й за півроку на програму було зараховано понад 1000 слухачів.

Дізнатися більше та зареєструватися на програму можна за посиланням - http://brainbasket.org/technology-nation

Категорії: