Анонси подій

4
червня
172

Відкрито реєстрацію учасників на X Всеукраїнську робочу нараду з питань апробації і впровадження курсу «Культура добросусідства»

Шановні колеги! Повідомляємо, що реєстрацію на X Всеукраїнську робочу нараду з питань апробації і впровадження курсу «Культура добросусідства» відкрито. Нарада відбудеться 15-17 червня 2023 року в онлайн-форматі. Захід організовує Інформаційно-дослідний центр «Інтеграція та розвиток» у співпраці з Міністерством освіти і науки України в рамках проєкту «Пілотування викладання предмета “Культура добросусідства” в Новій Українській Школі та забезпечення сталості його впровадження».

Під час наради учасники послухають доповіді спікерів щодо апробації і впровадження наскрізного інтегрованого курсу «Культура добросусідства» у 2022-2023 рр., дізнаються про основні результати пілотування курсу, доєднаються до презентацій оновленої парціальної програми «Український віночок. Регіон», асинхронного онлайн-курсу «Як викладати «Культуру добросусідства» в базовій школі» та інших. Також учасники побувають на педагогічних майстернях для вчителів, майстер-класах, консультаціях та дискусіях на актуальні теми, обміняються досвідом щодо використання корисних у викладанні інструментів та штучного інтелекту зокрема. 

Зареєструватися для участі в нараді можна до 4 червня 2023 р. включно за покликанням: https://forms.gle/J52RFdJeyN21WJ2q8. Просимо перед заповненням реєстраційної форми уважно ознайомитися з програмою заходу та виписати з програми номери сесій, які вам цікаві, оскільки в реєстраційній формі зміст сесій не наводиться в повному обсязі. Це полегшить процес реєстрації. Ознайомитися з програмою заходу можна за цим покликанням: https://cutt.ly/8wqsPm5z. Під час реєстрації обов’язково вказуйте, якщо Ви є спікером/спікеркою, модератором/модераторкою чи учасником/учасницею сесії (можна обирати декілька опцій), бо це важливо для організаторів. 

Всю необхідну інформацію щодо приєднання до сесій наради отримаєте за кілька днів до початку роботи на вказану в реєстраційній формі електронну адресу, тому ретельно перевіряйте правильність її написання. Також під час реєстрації бажано вказувати адресу на джимейлі (gmail). Якщо емейл буде написано правильно, форма автоматично надішле вам заповнену копію.

 За участь у окремих засіданнях наради Ви можете отримати відповідну посвідку - сертифікат участі. 

До зустрічі онлайн!

 

Категорії: