Анонси подій

12
грудня
10:00
1163

Інформаційний день рамкової Програми ЄС з досліджень та інновацій «Горизонт 2020»

12 грудня 2014 року Національний контактний пункт за пріоритетними напрямами «Харчова безпека, стале сільське господарство, морські дослідження та біоекономіки» і «Здоров’я, демографічні зміни та добробут» при УжНУ проводить Інформаційний день, присвячений рамковій Програмі ЄС із досліджень та інновацій «Горизонт 2020». Захід відбудеться в Залі засідань Вченої ради УжНУ (пл. Народна 3).

Основними завданнями заходу є ознайомити широке коло можливих аплікантів та зацікавлених осіб із баченням Міністерства освіти і науки України щодо роботи Національних контактних пунктів, надати консультації експертів щодо особливостей участі в РП «Горизонт 2020» та представити нові конкурси за такими пріоритетними напрямами, «Харчова безпека, стале сільське господарство, морські дослідження та біоекономіка» і «Здоров’я, демографічні зміни та добробут»,  дії Марії Склодовської-Кюрі, «Інклюзивні суспільства» тощо.

Наша увага буде зосереджена також на трансфері технологій як одного з інструментів, що підвищує шанси успішної участі українських дослідних та виробничих організацій у РП «Горизонт 2020». Це питання є дуже актуальним в світлі останнього засідання НКП в Брюсселі, де питанням синергії в роботі різних Європейських фондів, що фінансують дослідження та інновації, належить чільне місце. В цьому контексті буде окремо висвітлено, які ще програми та структуральні фінансові фонди підтримують розвиток досліджень та інновацій (наприклад COST, 3-тя Програма Здоров’я, COSME тощо.)

Вкрай актуальною залишається вимога наявності налагодженої співпраці між представниками науки, бізнесу та влади як необхідного компоненту написання успішного регіонального проекту. Проекти, що відповідають даним критеріям, будуть підтримуватись в першу чергу.

Запрошуємо до участі та обговорення всіх небайдужих до цієї теми. Участь в інформаційному дні є безкоштовною. Необхідною умовою участі є заповнення РЕЄСТРАЦІЙНОЇ ФОРМИ.

ПРОГРАМА

По більш докладну інформацію звертайтеся до організаторів заходу.

Контакти: Таїсія Симочко – tayiss@gmail.com,  Tel. 0503729950

                Оксана Майор – oxana_mayor@mail.ru,  Tel. 0999637191

 Довідково: «Горизонт 2020» – найбільша дослідницька та інноваційна рамкова Програма ЄС, бюджет якої становить майже 80 млрд євро на 2014–2020 рр. Її основною метою є фінансування передової науки, конкурентоспроможної інноваційної промисловості та вирішення основних соціальних викликів, перед якими стоїть сучасна Європа. Учасниками проектів можуть бути навчальні, наукові, дослідницькі організації, підприємства (особливо МСП), громадські та неурядові організації тощо.