Анонси подій

30
вересня
375

Конкурс стартапів для підприємців-початківців

Департамент економічного та регіонального розвитку Закарпатської ОДА, Центр підтримки підприємництва Закарпаття спільно з Агентством регіонального розвитку та транскордонного співробітництва «Закарпаття» Закарпатської обласної ради оголошують конкурс бізнес-проєктів для підприємців-початківців (стартапи).

Учасниками конкурсу можуть стати як діючі підприємці, так і громадяни, що тільки планують розпочати бізнес-діяльність.

Подання заявок на участь у конкурсі триватиме з 01 вересня по 30 вересня 2021 року.

Максимальний розмір фінансової допомоги – до 100 000 грн.

У Конкурсі можуть брати участь підприємці-початківці (стартапи, зареєстровані не більше 3 років (до моменту фінальної дати подачі заявки на участь в Конкурсі), а також громадяни України віком від 18 років, зареєстровані у Закарпатській області, які мають намір розпочати і вести підприємницьку діяльність та сплачувати податки на території Закарпатської області

Об’єктом відбору Конкурсу є бізнес-проєкти, які передбачають започаткування підприємницької діяльності, створення нових напрямів або розширення вже існуючих видів діяльності (виробництв, послуг), а також забезпечують створення нових робочих місць та досягнення економічного ефекту тощо.

Проєкти, відібрані у межах Конкурсу, повинні бути реалізовані в Закарпатській області. Переможець конкурсу зобов’язується реалізувати проєкт, на який отримав фінансову підтримку, не більше як за 180 днів з дня отримання коштів такої підтримки.

Детальні умови про участь у конкурсі за посиланням.

Корисні лінки:

 

Інформаційно-видавничий центр

 

Категорії: