Анонси подій

19
квітня
15:00
256

«ЕРАЗМУС+ ДНІ для молоді України: Zoom edition – WEST»

Національний Еразмус+ офіс в Україні (Проєкт ЄС) спільно з Erasmus Student Network Kyiv запрошують Вас приєднатись 19 квітня 2021 р. до «ЕРАЗМУС+ ДНІ для молоді України: Zoom edition – WEST» щодо можливостей навчання, викладання, практики та стажування в провідних європейських університетах в межах Програми Європейського Союзу Еразмус+. Захід відбудеться за підтримки Представництва ЄС в Україні у співпраці з Міністерством освіти і науки України, Міністерством молоді та спорту України, Євродеск Україна,  Інформаційним центром Еразмус+ молодь та Європейський корпус солідарності, закладами вищої освіти та випускниками Програми Еразмус Мундус.

Під час заходу Ви дізнаєтесь:

-          Про Програму ЄС Еразмус+

-          Про безкоштовні індивідуальні можливості мобільності саме для Вас

-          Поради та рекомендації щодо успішної участі в конкурсах

-          Історії успіху українців-учасників мобільності

Що?  «ЕРАЗМУС+ ДНІ для молоді України: Zoom edition – WEST»

Коли? 19 квітня 2021 р., 15:00 – 18:00

Де? Он-лайн на плафтормі Zoom (500 учасників). Всі матеріали та відеозапис будуть розміщені на сайті НЕО в розділі Новини після проведення заходу.

Реєстрація обов’язкова. Форма для участі відкрита до 18.04 (12:00). Підтвердження щодо участі будуть надіслані учасникам на е-пошту, вказану під час реєстрації до 18.04 (18:00).

Цільова аудиторія: молодь віком від 13 до 30 років, без вікових обмежень: молодіжні працівники, студенти (молодші бакалаври, бакалаври, магістри, аспіранти), працівники закладів вищої освіти Волинської, Івано-Франківської, Львівської, Рівненської, Тернопільської, Чернівецької, Закарпатської та Хмельницької областей.

Звертаємо увагу - кожен захід складається з двох частин:

1. Презентації спікерів

2. Cпілкування в breakout rooms у Zoom з партнерами з відділів міжнародної співпраці провідних українських університетів та студентами-учасниками проєктів мобільності Еразмус+.

Мова: українська.

Контактна особа: Владислав Таяновський, менеджер ESN Kyiv, ukraine@esn.org

Запрошуємо долучитись та дізнатись більше про можливості Програми ЄС Еразмус+ відкриті саме для Вас!

До зустрічі в он-лайн просторі!

Додатково:

Еразмус+ – Програма Європейського Союзу, яка через підтримку навчання впродовж життя, працює задля освітнього, професійного та особистого розвитку громадян ЄС та поза його межами, у сферах освіти, професійної підготовки, молоді і спорту. Програма підтримує навчальну мобільність, інноваційні проєкти і партнерства співпраці організацій, розвиток політики та співробітництва. В конкурсах Програми можуть брати участь різні типи організацій. Індивідуальні можливості відкриті для різних груп населення, для молоді 13-30 років, без вікових обмежень: для молодіжних працівників, студентів і аспірантів, працівників закладів освіти, молодіжних організацій, представників державного, громадського, приватного сектору та інших.

Детальніше про Програму ЄС Еразмус+ на сайті та у мережі Facebook.

ESN Kyiv (Erasmus Student Network Kyiv) – це неприбуткова студентська організація, яка є частиною всеєвропейської мережі Erasmus Student Network, що працює на волонтерських засадах по принципу “Студенти допомагають студентам”. Ключові напрями роботи: підтримка іноземних студентів та організація їх перебування в Україні; промоція Програми ЄС Еразмус+ в Україні; залучення Еразмус+ алумні.

Детальніше про ESN Kyiv на сайті, Telegram чи у мережі Facebook.

Категорії: